Okleiny kokpitu

Okleiny kokpitu dostępne są w 6 kolorach: od klasycznych - imitujących drewno, do niezmiernie popularnych obecnie: aluminium oraz carbon. Okleina samochodowa na kokpit wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Całość ma grubość około 2-3 mm. Ilość dostępnych kolorów sprawia, że okleiny kokpitu są doskonałym uzupełnieniem do każdego samochodu, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Samochodowe okleiny kokpitu przygotowane są pod określony model auta, tak więc przy montażu nie ma konieczności dodatkowego dopasowywania poszczególnych elementów zestawu.
Wykaz elementów wchodzących w skład kompletu znajduje się na zamieszczonym schemacie. Wzory oklein i ich kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych kolorów wyrobu.

Poprzez fabryczne natryskiwanie kleju na okleinę, który doskonale mocuje ją do kokpitu, a jednocześnie nie powoduje uszkodzenia deski rozdzielczej i innych elementów samochodu, okleinę można zamocować samodzielne, praktycznie bez najmniejszego wysiłku. Najwięcej czasu trzeba jedynie poświęcić na dokładne usunięcie kurzu i zabrudzeń z kokpitu za pomocą benzyny ekstrakcyjnej lub denaturatu. Zamocowanie samoprzylepnych elementów jest już dziecinnie proste. Dokładny sposób montażu znajduje się także na instrukcji dołączonej do produktu oraz w poradniku zamieszczonym na naszej stronie.

Dostępne wzory:

okleina kokpitu - aluminium
aluminium
okleina kokpitu - carbon
carbon
okleina kokpitu - jasny mahoń
jasny
mahoń
okleina kokpitu - ciemny mahoń
ciemny
mahoń
okleina kokpitu - orzech tropikalny
orzech
tropikalny
okleina kokpitu - orzech azjatycki
orzech
azjatycki

Przykłady oklejonych aut:

przykłady zamontowania samochodowych oklein kokpitu


Nowe produkty - Okleiny kokpitu


opel zafira
opel zafira
140,00 zł
peugeot 307
peugeot 307
140,00 zł


Copyright © 2015 AUTO-DESIGN